facebook

info

Užitočné info


Ručné umývanie: Ručné umytie je jediný spôsob, ako čo najlepšie a najšetrnejšie umyť Váš automobil s kvalitným predumytím tlakovou vodou . Pravidelná starostlivosť auto nielen skrášľuje, ale slúži ako prevencia a chráni jeho exteriér a interiér.


Tepovanie: Účelom hĺbkového čistenia sedačiek, je vyčistenie zažranej špiny, odstránenie prachových častíc, škvŕn a v neposlednej rade odstránenie nežiaducich pachov a roztočov vo vašom interiéry. Z hygienického dôvodu sa odporúča pravidelne, aspoň raz za rok, hĺbkové vytepovanie kompletného interiéru vrátane sedačiek, stropu a podláh vášho auta.


Ochrana a starostlivosť o lak: Úhlavným nepriateľom laku na karosérii nie sú iba škrabance a kľúče v rukách neprajníkov. Poveternostné a prírodné vplyvy znehodnocujú lak najmä vtedy, ak nemá pravidelnú údržbu. Pravidelné umývanie, leštenie, pastovanie alebo aspoň voskovanie udrží farbu auta žiarivú a na pohľad príjemnú. Zanedbané auto sa ťažšie predáva, pretože lak stratí svoju hĺbku a pôvodný odtieň. Zmeny vidieť najlepšie na firemných autách, ktorým pri odpredaji strhnú nálepky. Na ich mieste je pôvodný a vedľa nich zanedbaný, opotrebovaný a UV - žiarením vyťahaný lak. Nikto sa nestane otrokom svojho auta, ak ho pravidelne umyje s navoskovaním a aspoň dva krát ročne preleští prípravkami autokozmetiky. Pred ošetrením auta leštidlami alebo voskom treba karosériu dôkladne umyť. Konzerváciu suchého povrchu je najlepšie robiť ručne krúživými pohybmi s profesionálnymi pomôckami. Auto sa nesmie leštiť na páliacom slnku. Ak sa voda na karosérii prestane dávať do guličiek, je najvyšší čas ošetriť lak konzervačným prípravkom.

Dnes je sobota 13. júl 2024
meniny má Margita

umyvaren